Hakkımızda

Aile Şirketi Olan Duayen Turizm Fahrettin Sara ve Oğulları Mehmet - Murat SARA

 

Hakkımızda;

1989 Yılından İtibaren Afyonkarahisar'da Hac Umre Sektöründe Hizmet veren Acentamız kurucusu Fahrettin Sara'dır.


Afyon ilgi Turizm Ltd Şti Duayen Turizm Seyehat Acentası Kültrür ve Turizm Bakanlığı’nda, A grubu 8894 belge numarası ile kayıtlıdır. Acenta Merkezi Afyon'da Olup Türkiye genelinde Temsilcilikleri ve Kütahya, da da şubelerimiz bulunmaktadır. Acentamız Hac ve Umre Organizasyonlarının yanı sıra Yurt içi ve Yurt Dışı Turlar Tatil ve Otel Rezervasyonları ve Tüm Hava Yolları Uçak Bilet Satışı da yapmaktadır.

Kurulduğu günkü amatör ruhu hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen Duayen Turizm , kutsal topraklara götürdüğü hacı ve umrecilere Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır. 

Duayen Turizm, Türkiye genelinde anlaşma yaptığı yetkili temsilci ve satış acentaları ile hizmet ağını devamlı genişletmektedir.

Duayen Tur, "Dostunuz" olarak, Türkiye'de bir marka olmanın avantajlarını sizlerle paylaşacak bir hizmet yelpazesi ve ağına sahiptir. Duayen Turizm, TÜRSAB üyesidir. Kurulduğu günden beri güler yüzlü ve dostane hizmet anlayışını kendine şiar edinmiştir

Hedeflerimiz ve çalışmalarımız kaliteli, her zaman hatırlanacak bir hizmet sunmak üzerinedir. Duayen Turizm kurulduğu günden bu yana binlerce misafire seyahat hizmeti vermiştir. Bizler, her zaman misafirlerimizin düşünce ve beklentilerini dikkate almaktayız. Misafirlerimizin otel, uçak, rehberlik hizmetleri ve ziyaretler gibi organizasyonumuzun genelinden olan memnuniyetleri her geçen yıl artmakta ve buna bağlı olarak bizim de her yıl hizmet verdiğimiz misafir sayımız da artış göstermektedir.

Çalışma tarzımız sağlamcı ve dinamiktir. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim gururumuzdur. Hizmet verdiğimiz bütün misafirlerimizin memnun kalacak şekilde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Hatırlanacak kadar özel, Kur’an ve sünnete uygun, aynı zamanda geleneklere sadık bir umre ve hac ibadeti yapmanızı sağlamak da amaçlarımızdandır.

  
“Dua, Dostluk ve Hizmetinize Talibiz”

 

Bu slogan ile çıktığımız yolda, “Bereket Azdadır, İsraf Haramdır İktisat Bitmez Tükenmez Bir Hazinedir” sözünü ticaretimizde düstur edindik.

Gayemiz, Duayen Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.

Saygılarımızla

Afyon İlgi Turizm Taşımacılık San Tic Ltd Şti
AL DUAYEN TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Geri Dön