Başarılı öğrencilere Duayen turizm'den ödül

Başarılı öğrencilere Duayen turizm'den ödül

Bu kapsamda ise, TÜBİTAK başarı sağlayan Çiçek ve Çakal’ı Sömestr tatilinde Umre İle ödüllendirdi. Sömestr tatilinde, Afyonkarahisar’da Hac ve Umre Turizmi üzerine isim yapan firmalar arasında, başı çeken Duayen Turizm’i tercih eden başarılı öğrencilerin, Umre ibadetine katkı sunan Duayen Turizm, Umre dönüşü her iki başarılı öğrenciyi bir kez daha onore ederek, plaket ile ödüllendirdi.

Plaketlerini Duayen Turizm Tur Şirketi Müdürü Murat Sara’nın, elinden alan öğrencilerin sevinci ise görülmeye değerdi. Konu ile ilgili olarak Duayen Turizm Tur Şirketi Müdürü Murat Sara, şu ifadeleri kullandı.

“TÜBİTAK’ın değerler eğitimi adı altında düzenlemiş olduğu yarışmada, ilimzin adını duyuran bu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bu kardeşlerimizi Umre dönüşü şirket olarak bizzat evlerinde ve aileleri ile birlikte ziyaret etmek kaydı ile, bizlerde onore etmek istedik.

Umarım Afyonkarahisarımızın ismini bu kardeşlerimiz gibi daha nice kardeşlerimiz Tüm Türkiye’ye duyursun. Yakın zamanda bu iki başarılı kardeşimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın konuğu olarak Ankaraya’da gidecek. Ben buradan tekrardan bu kardeşlerimizi birkez daha kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.